Tact Vaj Koriandre

SKU: PROD-16635
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Vaj i Koriandres nga Tact përdoret për problemet e tretjes dhe gurëve te tëmthit.

Studimet e fundit kanë treguar se farat e koriandëres janë anti-inflamator.

Ato gjithashtu përmbajne një antioksidant, i cili eshte frenues i rritjes së qelizave të kancerit.

  • Përdoret për problemet e tretjes, dispepsise, gazit dhe dhimbjeve te barkut.
  • Perdoret edhe kunder anoreksise.
  • Eshtë përdorur në rastet e inflamacionit te fshikëzes, tëmthit dhe gurëve. -
  • Perdorimi i tij ka dobi nëse perdoret para menstruacioneve. Trajton plagët. -Trajton spazmat e muskujve.
  • Trajton pagjumësine dhe tensionin. ( Një lugë gjelle vaj koriandri para se të shkojmë për të fjetur ).
  • Trajton humbjen e flokëve.
  • Aplikojeni ne infeksionet aktuale dhe ne frakturat aktuale.
  • Përdorimi i brendshëm: 2-3 lugë çaji çdo ditë për dy javë.
  • Përdorimi i jashtëm: Aplikoni në lëkurë.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5