Vaj Tact Kundër Rënies së Flokëve

SKU: PROD-16638
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaj Tact Kundër Rënies së Flokëve 

Ky vaj forcon flokët dhe parandalon renien e tyre, sepse ka nje perzierje te shumë vajrave të dobishem.

Dobite :

• Hidratues flokesh, permban lëndë ushqyese për rrënjët e flokëve.

• Ka lëndë ushqyese për qelizat e lëkurës.

• Parandalon renien e flokëve. Përbërja: Pish, miser, ulli, Kastor, Arre Kokosi, Bajame e Hidhur, susam, ekstrakte gruri.  

Perdorimi: Aplikojeni kete vaj në flokë një herë në ditë.

Sasia 100 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5