Vaj i Lules se Violetes nga Tact

SKU: PROD-18160
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaj i Lules se Violetes nga Tact


Trajtoni shumë probleme të lëkurës si ekzema, aknet, dhe lehtëson acarimin e lekures.
Hidraton lekuren e thate duke i dhene nje pamje te lemuar dhe te fresket
Parandalon carjen ose plasaritjen e lekures
Violet Oil duhet te perzihet me vajine bajames ose te jojobes, pasi i vetem eshte shume i forte per lekuren


Per shkakt te vetive anti-inflamatore, Violet Oil eshte efektiv ne trajtimin e dhimbjeve te nyjeve, muskujve dhe dhimbjeve reumatizmale (keshillohet te masazhohet vendi ku ndodhen dhimbjet 3-4 here ne dite)


Ka veti qetësuese dhe i jep trupit një ndjenjë relaksimi dhe vitaliteti, kështu ndihmon në zbutjen e simptomave të dhimbjeve të kokës dhe migrenës, ankthit, çrregullimit, zemërimit dhe pagjumësisë

Vetem per perdorim te jashtem
Ndalohet perdorimi per grate shtatezena

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5