Tact Vaj Tershere

SKU: PROD-16637
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Tact Vaj Tershere - Oat Oil Eshtë një vaj ushqyes, i cili vepron si forcues për zemrën, nervat, dhe gjëndrat. Përdorimi i brendshëm Perdoret për trajtimin e depresionit, lodhjes nervore, herpesit, gjate fazes se menopauszes dhe ne rastet e dobësise pas kalimit te nje sëmundjeje. Thjerrzat janë përdorur si çaj bimor, për të luftuar osteoporozën, për të lehtësuar dhimbje, per te qetësuar fëmijët, per te qetësuar qetësues t...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Tact Vaj Tershere - Oat Oil

Eshtë një vaj ushqyes, i cili vepron si forcues për zemrën, nervat, dhe gjëndrat.

Përdorimi i brendshëm

Perdoret për trajtimin e depresionit, lodhjes nervore, herpesit, gjate fazes se menopauszes dhe ne rastet e dobësise pas kalimit te nje sëmundjeje.

Thjerrzat janë përdorur si çaj bimor, për të luftuar osteoporozën, për të lehtësuar dhimbje, per te qetësuar fëmijët, per te qetësuar qetësues të moshuar.

Thjerrzat gjithashu luftojnë ankthin dhe sulmet e panikut, ndihmojne ne rritjen e sistemit imunitar dhe heqjen e depresionit.

Thjerrzat mendohet qe kane një efekt qetësues dhe janë gjithashtu të dobishme për të ndaluar pirjen e duhanit.

Një dozë ditore prej ketij vaj mund te përdoret gjithashtu për të ulur nivelet e kolesterolit

Përdorimi i jashtëm

Mund te perdoret për përgatitje te ndryshme mjekësore dhe kozmetike, për të hequr puçrrat e fytyres dhe per te trajtuar lëkurën e thatë

Mund te perdoret:

  • Në lëkurë: si qetësues, zbutës dhe hidratues.
  • Në flokë: Mund te perdoret nga persona qe kane floke me probleme apo persona qe ju bien shume floket. Vepron ne menyre të dobishme mbi te gjitha llojet e lëkurës

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5