Tact Vaj Menteje

SKU: PROD-16642
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Tact Vaj Menteje

I dobishem për sistemin e tretjes , trajton aszmënn, të ftohtin, dhimbjet nervore, migrenën.

Masazhi me vaj mente është një tonik dhe aromatizues për trupin dhe këmbët, heq dhimbjet e barkut.

I dobishem në trajtimin e çrregullimeve të zemrës, dhimbjeve te kokes, te vjellave, anoreksine dhe reumatizmes.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5