Tact Vaj Slimming

SKU: PROD-16458
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaji Slimming (Humbje peshe) dhe masazh

Slimming Oil Massage është nga aroma natyrore luksoze si sjellës kullues dhe konfirmues i shkrirjes së vjamit deri në zonat problematike.

Përbërësit e Slimming Oil Massage janë jashtëzakonisht efektiv dhe natyrore që punojnë në sinergji për të aktivizuar procesin e hollimit dhe anti-celulitin duke sjellë kënaqësi absolute dhe relaksim në trupit tuaj.

Vaji Slimming për hollim është projektuar fillimisht për përdorim për masazh vetëm nga profesionistët të cilët kërkojnë rezultate konkrete dhe përfundimtare për klientët e tyre.

Tani kur koha moderne dhe ajo shkencore ka arritur në majën më të lart profesionale Vaji Slimming për hollim (humbje peshe) dhe masazh është projektuar për përdorim nga cdo njëri që ka nevoi me efetshmërin më të sofistikuar deri me tani dhe është në dispozicion për ty.

Vaji Slimming është një vaj special që përdoret për të zhdukur një mënyrë pjellorinë e dhjamin duke djegur celulitin në një mënyrë të shpejt dhe pa probleme Veprimet e Vajit Slimming për hollim (humbje peshe) dhe masazh

-Hollim në një mënyrë efektive duke shkrir vjamrat e tepërta

-Hollim ter trupit me veprim të trefishtë: toning, shtrëngimi, dhe eliminimi toksina

-Hollim dhe shkatrrim të cdo lloj celuliti.

- Heq tensionin dhe relakson trupin deri në 75%

- Zonat e trajtuara brenda 7ditë do të përmisohen gjer 54% - Sipërfaqja e trupit tuaj do të duket e shtrënguar gjer 71%

- Testi kryer mbi 280 grave gjatë 4 javëve të përdorimit të Vajit Slimming ka rezultuar me sukses të mahnitshëm. Përbërja: Pasuruar me karamele mente, rozmarinë, farë rrushi, embrion gruri, dhe vajra kripur embrion, hollim menjëherë naftës zbut dhe tonet e lëkurës përkulshmëri ndihmuar të rivendosur lëkurës dhe qëndrueshmër -Peppermint, rozmarinë, farë rrushi, embrion gruri, vajrat dhe pastërma embrioni, Pisha – ulliri – kanellë – karafil – mendër – parafine.

Përdorimi: Vaji Slimming për hollim (humbje peshe) mund të përdoret si vaj masazh për tër trupin.

Aplikoni vaj-hollim në zonën e cila ka yndyrë (Cellulite) duke bër masazh në lëvizje rrethore për 15-20 minuta deri sa të ndjehet nxetësi, kjo qonë në shkrirjen e yndyrave në atë zonë.

Kjo mënyr të praktikohet 3herë në javë, por për rezultate më të mira mund të përdoret cdo ditë për një muaj rresht.

Përdoret vetëm për përdorim të jashtëm dhe asesi të pihet, kujdes të lihet larg fëmijëve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5