Pastil 9 Vajra Mix

SKU: PROD-18161
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Perzierja e 9 Vajrave Natyral dhe Esencial per nje Trajtim Floku Efikas vjen tek ju nga Produkte NatyraleFormule dhe Trajtim UnikI pasur me vaj Argani, acide yndyrore esenciale, Omega 9 dhe vitamine EUshqen flokun e thate dhe te demtuarNdihmon ne riparimin dhe rinovimin e flokeveZbut dhe eleminon perdredhjet e flokeveI jep flokeve shkelqim dhe mbrojtjePerdoret kunder renes se flokeve Sasia 200 ml...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Perzierja e 9 Vajrave Natyral dhe Esencial per nje Trajtim Floku Efikas vjen tek ju nga Produkte Natyrale

Formule dhe Trajtim Unik
I pasur me vaj Argani, acide yndyrore esenciale, Omega 9 dhe vitamine E

Ushqen flokun e thate dhe te demtuar
Ndihmon ne riparimin dhe rinovimin e flokeve
Zbut dhe eleminon perdredhjet e flokeve
I jep flokeve shkelqim dhe mbrojtje
Perdoret kunder renes se flokeve

Sasia 200 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5