LEPARES Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit

SKU: PROD-20544
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit

Per te gjitha llojet e flokeve

Jepini fund flokëve të thatë, të pajetë dhe të derdhur me vajin e kujdesit të flokëve

Vaji i kujdesit të flokëve Lepares, përbëhet tërësisht nga vajra natyralë, ushqen dhe riparon skalpin e kokës me 13 vajra të ndryshëm natyralë përmbajtja e të cilave, hidraton dhe zbut flokët.

PËRFITIMET: 

Vaji i kujdesit të flokëve Lepares për Scalp & Hair Repair depërton në rrënjët e flokëve dhe hidraton skalpin e kokës me vajrat natyralë që përmban. Me efektin e tij hidratues, mbron flokët nga thyerja, parandalon rënien e flokëve duke ushqyer skalpin e kokës, eliminon pamjen e shurdhër dhe të thatë, forcon dhe ushqen flokët.

Me vajin e bajames së ëmbël, vajin e qimnonit të zi, vaj ulliri, vajin e farës së rrushit, vajin e makadamisë, vajin e farës së shegës, vajin e bishtit të kalit, vajin e kastorit, vajin e rozmarinës, vajin e gjetheve të larshit, vajin e farës së lupinës dhe vajin e pemës së çajit, forcon thellësisht flokët tuaj dhe e ndihmon atë të rritet shëndetshëm.

Hidraton dhe mbron nga zbokthi, siguron një pamje të butë dhe të ndritshme.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni nga rrënja deri në majat e flokëve dhe masazhojeni me lëvizje rrethore.

Prisni të paktën 30 minuta, më pas shpëlajeni me shampo.

Aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur 2-3 herë në javë. Ju mund të përdorni një sasi të vogël pasi t'i keni tharë flokët me tharëse flokësh… I

jep formë flokëve, i mbron nga nxehtësia dhe parandalon thyerjen e majave të flokëve.

Paketim 100 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5